Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
23.02.2009 15:02 - БНТ открива Купата на България със Спартак (Плевен) – Евроинс Черно море
Автор: viksenceto Категория: Спорт
Прочетен: 728 Коментари: 0 Гласове:
0

Дербито на четвъртфиналите от турнира за Купата на България между Спартак (Плевен) и Евроинс Черно море ще бъде първият мач, който БНТ ще излъчи. Финалният турнир на осемте четвъртфиналисти ще се проведе в Плевен. Срещата между домакините и моряците е от 18,00 часа на 12 март. Преди това в 14 часа ще се изправят един срещу друг носителят на трофея Лукойл Академик и Видабаскет. В 16,00 часа по програма са предвидени Левски и Черноморец. Последният мач в четвъртък е между Рилски спортист и Балкан – от 20,00 часа.

На 13 март програмата предвижда два полуфинала – победителите от двубоите (2) Левски – Черноморец и (4) Рилски спортист – Балкан, който ще бъде излъчен по БНТ в 17,30 часа, както и мачът между победителите от двойките (1) Лукойл Академик – Видабаскет и (3) Спартак (Плевен) – Евроинс Черно море.

Мачът за 3/4 място е на 14-и март в 18,00 часа между загубилите на полуфиналите, а финалът на 15-и в същия час, като един срещу друг ще се изправят победителите от тях.